Změna názvu školy

Martina Matoušková | středa 11. září 2019

Velké prázdniny utekly jako voda a my vítáme nový školní rok 2019 / 2020. Nový školní rok však pro nás přináší i další novinky. Vzhledem k vývoji a pokroku současného vzdělávacího portfolia školy a její činnosti jsme změnili název naší školy na Střední škola Klíč - SPoSŠ. Naše škola dnes již poskytuje vzdělání v podstatně širším rozsahu, než tomu odpovídal původní název školy. Současného chodu naší školy, práce pedagogů a ani výuky se změna názvu nijak nedotkne, vzdělávací proces i samotný chod školy pokračují stále ve stejném duchu.

...jsme klíč k budoucnosti...

Další změna, která už je více viditelná a kterou jste jistě zaznamenali sami, jsou nové webové stránky. V rámci výročí 25 let fungování naší školy si i ony zasloužily renovovat. Nyní tak splňují všechny moderní standarty a spolu s dalšími faktory mohou hrdě reprezentovat naší školu.

Tagy:
Škola Klíč
www.sskolaklic.cz
Administrace
O škole
Náš tým
Kontakty